Wizyty domowe

Zdarzają się sytuacje, kiedy nie możesz zjawić się w poradni osobiście istnieje wtedy możliwość dojazdu naszego specjalisty do Ciebie i Twojej rodziny.

Specjalista Natural Haeling na wizycie może przeprowadzić:

  • szczegółowy wywiad dietetyczny, w którym omawiany jest ogólny stan zdrowia, aktywność fizyczna, nawyki żywieniowe i oraz dokonywane są pomiary ciała. Na kilka dni przed planowaną wizytą należy spisać spożywane posiłki w ciągu ostatnich kilku dni czyli wypełniać tzw. dzienniczek odżywiania. Jest on bardzo ważny przy ocenie nawyków żywieniowych można go pobrać poniżej.

Dzięki nowoczesnemu przenośnemu analizatorowi Tanita BC-601 dietetyk określi procentową zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie, tłuszczu wisceralnego, zawartość procentowa tkanki mięśniowej i kostnej, stopień nawodnienia organizmu, BMI oraz wiek metaboliczny. Określenie tych parametrów jest zupełnie bezbolesne i bezpieczne i polega na zmierzeniu oporu elektrycznego poszczególnych tkanek. Informacje uzyskane w toku analizy są bardzo potrzebne do monitorowania postępów diety, dzięki nim możemy sprawdzać poziom spalania tkanki tłuszczowej, nie dopuścić do utraty tkanki mięśniowej lub nadmiernemu ubytkowi wody z organizmu.

  • analizę Diacom 

Analiza najnowocześniejszym skanerem diagnostycznym Diacom umożliwia ocenę poszczególnych narządów, śledzenie patogennych drobnoustrojów, wczesne wykrywanie predyspozycji zdrowotnych, badanie alergenów oraz ocenę płynów ustrojowych.  Dzięki czemu umożliwia dotarcie do przyczyn zaburzeń zdrowotnych oraz dobór skutecznej terapii naturalnej przy użyciu produktów żywieniowych, ziół, witamin czy suplementów.

  • wykrywanie nietolerancji pokarmowych

Ta analiza jest prostym i skutecznym sposobem na sprawdzenie 59 produktów żywnościowych (antygenów), które mogą być potencjalnie szkodliwe dla Twojego organizmu. Jego działania opiera się na oznaczeniu specyficznych pokarmowo immunoglobulin klasy G (IgG). Specjalista będzie miał ze sobą przenośny zestaw laboratoryjny, którym pobierze próbkę krwi i wciągu 40 minut otrzyma wynik analizy. Wynik wskarze na które produkty badana osoba ma nietolerancje pokarmową. Dietetyk w trakcie konsultacji przekaże również niezbędne informacje w jaki sposób zastępować produkty, które szkodzą. Wynik analizy będzie kluczem do stworzenia odpowiedniej diety, dzięki której pacient będzie mógł pozbyć się wielu nawet długoletnich dolegliwości.

  • zabiegi refleksologiczne

Refleksologia stóp oraz twarzy są terapiami holistycznymi, opierają się na koncepcji, w której cały ludzki organizm znajduje swoje odbicie w poszczególnych jego częściach. Zgodnie z tą teorią żaden z organów nie funkcjonuje w izolacji, ale współpracuje z innymi na rzecz zdrowia całego ciała. Dlatego też nagromadzenie toksyn w jednej z części ciała prowadzi do tego, że pozostałe muszą pracować ciężej, żeby skompensować zaburzenia energii. Poprzez pracę na refleksach stóp refleksolog powoduje usunięcie toksyn blokujących kanały energetyczne i doprowadza organizm do naturalnego stanu równowagi energetycznej. Dzięki czemu poprawią się stan zdrowia, samopoczucie, sen jest głębszy i bardziej regeneracyjny. Zabieg zalecany jest dla osób w każdym wieku.

  • zabiegi konchowania lub świecowania uszu.

 

Każdy z tych zabiegów może zostać wykonany zaciszu Twojego domu. Koszt wizyt domowych ustalany jest indywidualnie w zależności od terminu, odległości miejsca spotkania od gabinetu oraz ilości pacjentów i zabiegów. Dojazd terapeuty możliwy jest jedynie dla grupy pięcioro lub więcej pacjentów.

Masz pytania, chcesz umówić się na wizytę.

Zapraszamy do kontaktu (skontaktujemy się z Tobą)  …

 

Script logo
Zadaj pytanie