Warsztaty i szkolenia

 

Natural Healing ogranizuje aktywne warsztaty, wykłady i szkolenia o tematyce zdrowego stylu życia i dietetyki w Warszawie oraz Toruniu i Krakowie. Możliwa jest również współpraca z firmami, organizatorami obozów i kolonii i fundacjami w innych miastach.

 

 

Zapraszam już do zapisów na kursy drogą mailową lub telefoniczną:
jbrejecka@gmail.com
Tel. 721 430 680

 

Zapraszamy na najbliższy cykl warsztatowy:

 • KURS Leczniczy masaż dziecięcy Tuina

  "Kurs masażu Tuina bardzo przydatny dla osób które chcą pomagać metodami naturalnymi. Pani Joasiu prowadzenie świetne. Konkretnie, rzeczowo i możliwość zadawania pytań co jest bardzo ważne . Chetnie wezmę udział w kolejnym Pani warsztacie..."
  Monika Tabaka (ocena 5/5 - facebook)

  Dziękuje wszystkim uczestnikom warsztatów w Warszawie. Przed nami warsztaty w Warszawie i  Krakowie. Zapraszam serdecznie do udziału.

 • ZDROWE DZIECKO kurs

  Obecny kurs dobiegł końca. Dziękujemy, że byliście z nami.

  Wszystkich chętnych na kurs zapraszamy do wstępnych zapisów, osoby które napiszą na jbrejecka@gmail.com w pierwszej kolejności zostaną poinfomowani o najbliższym terminie warszatu. Ilość miejsc ograniczona.

 • KURS gotowania wg Pięciu Przemian

  Tematyka gotowania według Pięciu Przemian będzie częścią warsztatów "Zdrowe dziecko". Proszę śledzić informacje na naszej stronie lub pozostawić swój mail kontaktowy.

 • Archiwum warsztatów i szkoleń

  Archiwum szkoleń, które zostały zorganizowane przez nasz zespół.

Script logo
Zadaj pytanie