Opinie

Opinie o Natural Healing przeczytać i wystawić można na portalach: 
www.najlepszylekarz.plwww.znanylekarz.plwww.abczdrowie.pl,
zumi oraz na facebooku.

Opinie

Daniel Ochojski

Jestem bardzo zadowolony z wizyty gdyż po wykryciu nietolerancji pokarmowych wiem co jest dobre a co nie dla mojego dziecka. Zwykli lekarze nie potrafili nam wskazać dokładnie co szkodzi mojej córce teraz już wiemy czego unikać. Dziękujemy

Edyta

Bardzo dziękuję pani Joannie za pomoc. W ciągu godzinnej wizyty i diagnostyki Diacom dowiedziałam się więcej o swoim organiźmie niż w ciągu kilku lat badań. Teraz wiem również jak w naturalny sposób wspierać mój organizm, z dnia na dzień czuje się coraz lepiej. Bardzo dziękuje!

Zofia M

Pani Joanna jest przemiłą osobą, polecam ją każdemu.

Brandon J.

Pani Joanna made a great impression on me since the first visit. Joanna is professional and very helpful. Thanks to that treatment, I am free from digestive and hormonal sydrome, I experienced when meet Joanna for the first time

Marta Panasiewicz

Joasia jest największym autentycznym autorytetem jakiego spotkałam na swojej drodze. Mogłabym pisać tu esej na ten temat ale kluczowe jest to, że Asia pomogła nam z bardzo poważnej alergii naszego syna wyjść w błyskawicznym czasie. Byliśmy po wielu innych "specjalistach"... Asia zrobiła to bardzo dokładnie. Bez żadnych sterydów czy innych sztucznych rzeczy. Bez miliona leków. W holistyczny sposób Asia prowadzi naszą rodzinę już drugi rok, zrezygnowałam z wszystkich innych lekarzy - no może poza zespołem specjalistów ,z którym Asia współpracuje na co dzień :) . Z całego serca polecam !!!! :)

Joanna

Technika badania oraz osoba Joasi są wspaniałe :) dała mi więcej informacji na temat mojego zdrowia niż jakakolwiek inna technika. A doradztwo bezbłędne, wspierające i przemiłe. Polecam od serca :)

Małgosia

Pani Joanna to niesamowicie ciepła osoba z ogromną wiedzą. Wystarczy stosować się do zaleceń a poprawa zdrowia jest od razu zauważalna. Dziękuję za trafną diagnozę, porady dietetyczne, dobranie ziół. Czuję i wiem że to właściwa droga.

Iwona Tomasiuk

Jestem bardzo wdzięczna Pani Joannie śmiało tutaj mogę napisać - za uratowanie życie. Po pobycie w szpitalu i odwiedzeniu kilku lekarzy specjalistów mój stan zdrowia nie poprawiał się wprost odwrotnie. Doszło do tego, że musiałam mieć pomoc nawet w staniu z łóżka, organizm nie przyjmował posiłków, silne bóle w jamie brzusznej, poranne problemy z oddechem, problemy ze wzrokiem, układ nerwowy nie radził sobie z całą sytuacją a ja sama miała czarne myśli skoro nikt nie wie gdzie jest przyczyna. W końcu trafiłam przypadkiem na osobę która poleciła mi Panią Joannę. W ciągu ponad godzinnej wizyty została postawiona diagnoza i ustalone żródło problemu, zbadany został każdy mój organ, każda część mojego ciała. Dodatkowo wyszły też nietolerancje pokarmowe.Około 4 dni po wizycie dostosowując się do zaleceń Pani Joanny zaczęłam ponownie powoli samodzielnie funkcjonować. Do tego doszła jeszcze dieta ułożona przez Panią Joannę którą stosuję do dzisiaj. Efekt końcowy teraz jest taki, że wszystkie chore narządy zostały wyleczone. Zdrowie wróciło w 100% i świetne samopoczucie. Obecnie nawet z przeziębieniem biegnę do Pani Joanny, cała moja rodzina korzysta z jej usług.Gorąco polecam Panią Joannę. Bardzo profesjonalna osoba, posiadająca ogromną wiedzę, jest bardzo dużym wsparciem w całym procesie leczenia, ja doświadczyłam tego, że bardzo zależy jej na pomocy drugiemu człowiekowi i usunięciu przyczyny problemu zdrowotnego a nie tylko objawów. Polecam gorąco :)

Agnieszka

Joanna doskonale zna się na leczeniu dietą. Bardzo wnikliwie słucha pacjenta i przygotowuje indywidualną, szytą na miarę terapię. Pomogła mi zajść w ciąże 🙂

Magdalena Konopka

Wiele zawdzieńczam pani Joannie. Dzieki jej wsparciu i opiece, znow czuje sie sobą, ale co więcej spełniło się moje największe marzenie - zostałam mama po wieloletnich staranich.
Polecam wszystkim którzy chcą zadbać o swoje zdrowie.

Monika

Chciałabym podziękować pani Joannie wsparcie i za świetną pracę, jaką wykonuje. Cieszę się, że pojawiła się Pani na mojej drodze i nie ukrywam, i wiem, że chce korzystać z Pani porad. Oprócz doskonałych kompetencji pani Joanna posiada wspaniałe podejście do pacjenta. Jestem wdzieczna i niezmiernie zadowolona z naszej współpracy.

Małgorzata Wiaderny

Od około dwóch lat korzystam z wiedzy i usług Joasi i jestem bardzo zadowolona z jej pomocy. Stopniowo i skutecznie pomogła mi zregenerować organizm. Dzięki Joasi nabrałam też chęci i motywacji do zmian min. w żywieniu siebie. Urządzenie z którego korzysta - Diacom umożliwia zajrzenie do wnętrza mojego organizmu, każdego organu, jego pracy, poziomu współpracy z innymi częściami ciała, a to jest coś dla mnie niesamowitego i wspaniałego zarazem. Teraz, już bardziej profilaktycznie stosuję zalecane przez nią wskazówki i receptury, wplatając w codzienne funkcjonowanie i żywienie. Polecam Joasię, jej pracę i wiedzę oraz przepisy każdemu, kto zechce zadbać o swoje zdrowie :) Pozdrawiam!

Dodaj opinię
Script logo
Zadaj pytanie