Opieka NATUROPATY ONLINE

Jeśli nie masz możliwości zjawić się osobiście w naszej poradni lub nawet dzielą nas tysiące kilometrów, zainteresować Cię może kompleksowa opieka online.

Aby skonstruować dla Ciebie odpowiedni program wspierający zdrowei musimy Cię bliżej poznać.

U dołu strony można pobrać formularze, które należy wypełnić i przesłać do naszej poradni. To one pozwolą poznać mi: twoje obecne nawyki żywieniowe, styl życia, poziom aktywności fizycznej, prewencje smakowe, możliwości kulinarne itp.

Formularze można też pobrać poniżej.

Na podstawie otrzymanych informacji stworzę dla Ciebie zbilansowany program żywieniowy według Twoich preferencji oraz celu jaki chcesz osiągnąć. Wszystko zostanie dopasobane tak byś pod naszą opieką tracił zbędne kilkogramy. Opieka naturopaty trwa 30 dni, w tym czasie masz możliwość nielimitowanego kontaktu mailowego ze swoim terapeutą prowadzącym, który wspiera Ciebie w osiągnięciu celu i na bieżąco odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości, również wprowadzając bieżące modyfikacje jeśli jest taka potrzeba. Jeśli sobie życzysz, jest również możliwość  konsultacji telefonicznej raz w tygodniu w ramach programu.

Dzięki temu, bez konieczności wizyt w poradni, możliwe jest osiągnięcie zamierzonych efektów co może potwierdzić wielu naszych zadowolonych klientów.

 

Napisz do nas i pozwól nam Tobie pomóc.
Sprawdź cenę tej usługi

 

Script logo
Zadaj pytanie