Gwarancja satysfakcji

Moje doświadczenie i wiedza + Twoje zaangażowanie = sukces terapii.

Jeśli decydujesz się na prace ze mną, wówczas dostaniesz GWARANCJĘ osiągnięcia założonego celu, który może dotyczyć utraty wagi lub poprawy stanu zdrowia. Gwaracja może dotyczyć usług tj. analiza Diacom lacznie z programem żywieniowo-suplementacyjnym, dieta - jadlospis, couching diety.

Wierzę w ludzi oraz wiem jak skuteczne są terapie przeze mnie stosowane dlatego daje swoim klientom gwarancje by mieli pewność, że założony cel jest w zasięgu ręki. 

Cel musi spełniać następujące warunki:

  • dokładnie określony (np. chcesz schudnąć 5 kg w 2 miesiące)
  • mierzalny, aby po określonych paramentrach można było sprawdzić czy został osiągnięty (spadek wagi w kg, zmiejszona ilość cm w obwodzie, zmniejszenie ilość tkanki tłuszczowej itp/)
  • ambitnie motywujący do działania
  • rzeczywisty do osiągnięcia, gdyz nierealne cele demotywują
  • określony w czasie (np. 2 miesiące lub inny przedział czasowy w którym cel jest realny do osiągnięcia)

Na realizację celu ustalamy wspólnie ustalamy czas oraz częstość wizyt, w zależności od tego jak skomplikowany i zaawansowany jest cel, zazwyczaj jest to pomiędzy 4 a 8 spotkań. Wierzę, że pracując wspólnie zgodnie z ustaleniami osiągniesz swój cel! A jeśli tak się nie stanie? Wówczas masz gwarancje!

Jeśli zdarzy się, że pomimo czynności, które wspólnie zaplanowaliśmy, Twojego trzymania się planu działania oraz dodatkowych idei wygenerowanych podczas sesji Twój cel nie został osiągnięty wówczas możesz skorzystać z gwarancji. Gwarancja zapewnia Tobie kontynuacje konsultacji bez opłat. Nie będziesz już placić za kolejne sesje do momentu osiągnięcia celu, natomiast ilość sesji bez opłat będzie maksymalnie taka sama jaka wcześniejszych płatnych.

Wierzę w Ciebie więc, możesz liczyć na moje pełne zaangażowanie i wsparcie podczas całego procesu, a tak naprawdę od Ciebie zależy czy cel zostanie osiągnięty.
Script logo
Zadaj pytanie