Diety i odchudzanie

Czy chcesz schudnąć, a może przytyć? Potrzebujesz diety z powodu choroby lub chcesz się zdrowiej odżywiać?

Zaopiekujemy się Tobą… NATURALNIE

Tylko z nami masz Gwarancje Satysfakcji Klienta!

 

 

Jeżeli:

  • Chcesz zgubić zbędne kilogramy i poczuć się lepiej w swoim ciele?
  • Przygotowujesz się do zajścia lub już jesteś w ciąży, i zależy Ci na zdrowiu oraz prawidłowym rozwoju Twojego dziecka? Przygotuj swoje ciało na przyjęcie nowego życia.
  • Potrzebujesz diety, która pomoże Tobie w walce ze schorzeniem?
  • Jesteś sportowcem i chcesz być w lepszej formie i osiągać lepsze efekty?
  • Jesteś wegetarianinem i nie możesz sobie poradzić z niedoborami w swoim organiźmie?
  • Jeżeli masz wątpliwości czy wybierasz zdrowe produkty i chcesz się dowiedzieć gdzie je znaleźć.

to możemy Ci pomóc!

Sposób odżywiania ma wpływ niemalże na każdy aspekt naszego życia. 

„Jesteś tym co jesz”

Celem Natural Healing jest promowanie zasad zdrowego żywienia, ruchu oraz poszerzania wiedzy na temat prozdrowotnego stylu życia. 

Chcemy pokazać Tobie, że indywidualnie skomponowana dieta poprawi nie tylko zdrowie i sylwetkę, ale również podniesie poziom energii i sił witalnych. Naszym celem jest aby Twoja dieta stała się stylem życia oraz w zależności od celu kuracji ukierunkowane zmiany żywieniowe przyniosły długotrwałe efekty zdrowotne. 

Naszą poradnię charakteryzuje miła, rodzinna atmosfera. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny i dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient poczuł się u nas bezpiecznie i komfortowo. Podstawą dobrania odpowiedniego planu dietetycznego jest szczegółowy wywiad gdzie omawiany jest ogólny stan zdrowia, wysiłek fizyczny, nawyki żywieniowe i co bardzo ważne weryfikacja dzienniczka odżywiania oraz pomiary ciała. Na kilka dni przed planowaną wizyta postaraj się spisać spożywane posiłki w ciągu ostatnich kilku dni.

Dzięki najnowocześniejszemu analizatorowi Tanita BC-601 dietetyk określi procentową zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie, tłuszczu wisceralnego, zawartość procentowa tkanki mięśniowej i kostnej, stopień nawodnienia organizmu, BMI oraz wiek metaboliczny. Określenie tych parametrów jest zupełnie bezbolesne i bezpieczne i polega na zmierzeniu oporu elektrycznego poszczególnych tkanek. Informacje uzyskane w toku analizy są bardzo potrzebne do monitorowania postępów diety, dzięki nim możemy sprawdzać poziom spalania tkanki tłuszczowej, nie dopuścić do utraty tkanki mięśniowej lub nadmiernemu ubytkowi wody z organizmu.  

W razie potrzeby lub preferencji istnieje również możliwość wspierania odżywiania indywidualnym związków odżywczych ziół, shaków itp. stanowiących skompresowaną formę jedzenia. 

 

Masz pytania, chcesz umówić się na wizytę?

Zapraszamy do kontaktu …

Script logo
Zadaj pytanie