Dieta w ciąży, przygotowanie do ciąży

Planujesz powiększenie rodziny...

Czy zdajesz sobie sprawę jak ważne jest przygotowanie swego ciała na przyjęcie nowego życia.

Dla kobiet głównymi inhibitorami płodności są stres emocjonalny, nadwaga, oraz anemia. Jak również nierównowaga hormonalna prowadząca do endometriozy, cysty na jajnikach, oraz mięśniaki prowadzą do niepłodności. Ponadto, przyjmowanie niektórych lekarstw, środków przeciwbólowych, niewłaściwa dieta oraz konsumpcja mleka również mają ścisły związek z kobiecą niepłodnością. Nowe badania wyjaśniają, że zarówno substancje zaburzające gospodarkę hormonalną pochodzące z zanieczyszczeń, ekspozycja na obce hormony w łonie matki, chemiczne pozostałości w jedzeniu i wodzie, oraz plastiki mogą prowadzić do niepłodności u obojga płci.

Dieta jest kluczem do poczęcia zdrowego dziecka… Dla obojga partnerów

Można wyraźnie zaobserwować że dieta oraz styl życia na sześć miesięcy przed zajściem w ciążę odgrywają kluczową rolę dla obojga partnerów. Natura w każdy możliwy sposób stara się bronić nowego życia ... niestety niewłaściwe odżywianie oraz życie w ciągłym stresie w dzisiejszej kulturze zdają się być podstawa większości problemów z płodnością.

W zależności od indywidualnych potrzeb niezbędne jest dopasowanie odpowiedniego programy żywieniowego (dieta oraz suplementacja) mające na celu oczyszczenie oraz maksymalne odżywienie organizmu.

Chcesz aby Twoje dziecko dobrze się rozwijało, było zdrowe i mądre?

Jeśli przygotowujesz się do ciąży, lub już spodziewasz się dziecka, i zależy Tobie na zdrowiu oraz prawidłowym rozwoju dziecka w Natural Healing znajdziesz kompleksową i troskliwą opiekę.

Script logo
Zadaj pytanie